Spotkanie z buddyjskim mnichem na EkSocu UŁ

Miejsce wydarzenia: POW 3/5, 90-255 Łódź
Czas: 21 czerwca 2024 (piątek) 18:00 - 20:00

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Ajahnem Mudito, buddyjskim mnichem tajskiej tradycji leśnej na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ. Spotkanie odbędzie się 21 czerwca 2024.

Data: Piątek, 21 czerwca 2024
Miejsce: Aula D207, budynek D, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny UŁ.
Adres: Łódź, ul. POW 3/5.
Godzina: 18.00

Ajahn Mudito pochodzi z odległej fińskiej wioski i zanim został mnichem, był szefem kuchni w ekskluzywnej nowojorskiej restauracji. Gdy Ajahn Brahm napisał swoją hitową książkę „Otwórz drzwi swojego serca” i podczas promocyjnego tournée przyjechał do Nowego Jorku, wieloletnie zainteresowanie buddyzmem Ajahna Mudito ewoluowało i od tego czasu podąża on za Ajahnem Brahmem i jego naukami. W 2010 roku zamieszkał w klasztorze Bodhinyana, a w 2012 przyjął święcenia mnicha.

W programie:

• inspirujący wykład czyli mowa Dhammy
  • wspólna medytacja
  • Q&A czyli wyjątkowa okazja do zadania mnichowi pytań dotyczących waszej praktyki i nie tylko

Wstęp wolny. Spotkanie będzie tłumaczone konsekutywnie na język polski przez Piotra Płanetę. Zapraszamy serdecznie!

Link do wydarzenia na Facebooku
Link do strony sangha.pl