Stypendium Rozwojowe Santander | Finance Academy SKN Inwestor UŁ

Język angielski, nowoczesne technologie i kompetencje przyszłości oraz inwestycje giełdowe – to tylko wybrane zagadnienia, które pojawiają się w nowej edycji Stypendiów Santander. Rozwój kompetencji poza zajęciami oraz uzyskiwanie różnych certyfikatów i dyplomów jest bardzo dobrze widziane przez pracodawców. Dlatego zachęcamy do zapoznania się proponowanymi kursami.

Chcesz poznać tajniki świata finansów? Najlepiej uczyć się od ekspertów. Weź udział w Stypendium Rozwojowym Santander | Finance Academy SKN Inwestor UŁ organizowanym we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Inwestor i Uniwersytetem Łódzkim.

Aplikuj na jedno z 300 miejsc! Na Twoje zgłoszenie czekamy do 16 marca.

Stypendium Rozwojowe Santander | Finance Academy SKN Inwestor UŁ 2023 (becas-santander.com)

santander

 

Polecamy Państwu również kilka szczególnie intersujących projektów:

Stypendium Językowe Santander | Angielski i IELTS z British Council 2023

10 000 miejsc na bezpłatny kurs języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Program daje możliwość rozwoju praktycznych umiejętności językowych poprzez dostęp do interaktywnej platformy English Online Self-Study, webinariów Live25 oraz lekcji online z nauczycielami British Council. Uczestnicy najbardziej zaangażowani w naukę otrzymają możliwość zdania bezpłatnego testu IELTS.

Stypendium Językowe Santander | Excel dla każdego 2023

5 000 miejsc na bezpłatny kurs online z obsługi programu Excel na poziomie podstawowym lub zaawansowanym (Visual Basic Excel) na platformie e-learningowej Udemy. Program pozwala na poznanie pełnego potencjału programu Excel w tym m. in. wykorzystania podstawowych formuł, automatyzacja codziennych zadań (makra i VBA), operacje na dużych zestawach danych, tworzenie dynamicznych raportów i wiele innych. Kursy prowadzone są w języku angielskim, hiszpańskim lub portugalskim. Po realizacji kursu uczestnicy będą mogli pobrać certyfikat ukończenia.

Stypendium Santander dla Erasmusa 2023

Wyjazd na studia za granicą to jedno z najbardziej rozwijających doświadczeń, jakie możemy przeżyć studiując. Dlatego, we współpracy z Santander Universidades oferujemy 20 stypendiów w wysokości 2500 zł dla naszych studentów planujących udział w programie Erasmus+.

Stypendium Rozwojowe Santander | Inwestowanie na giełdzie SGH & GPW

400 miejsc na kurs online z wykładowcami dla osób zainteresowanych inwestowaniem na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zostaną poruszone zagadnienia, takie jak m.in. funkcjonowanie rynku kapitałowego i giełdy, zasady inwestowania, analiza spółek, sposoby oceny ryzyka, psychologia inwestowania i wiele innych. Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymają certyfikat. 40-tu najlepszych uczestników weźmie udział w jednodniowych warsztatach w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Kurs organizowany jest przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie przy współpracy z Fundacją Giełdy Papierów Wartościowych.

Aplikuj do 30 marca br. na stronie naboru

Stypendium Rozwojowe Santander | Akademia Przedsiębiorczości UMCS 2023

500 miejsc na cykl spotkań z ekspertami na temat nowoczesnych technologii takich jak automatyzacja, robotyzacja, cyberbezpieczeństwo czy sztuczna inteligencja i ich wpływ na społeczeństwo oraz rynek pracy. Uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie zawody mogą w niedalekiej przyszłości zniknąć, a jakie kompetencje będą poszukiwane przez pracodawców.

Zachęcamy do odwiedzania: platformy santander-grants.com/pl oraz profilu Santander Universidades Polska na Facebooku, na których publikowane są informacje o Stypendiach Santander.

W razie pytań - kontakt z Karoliną Lipą-Michalec, tel.: (+48) 519 311 678, e-mail: karolina.lipa-michalec@santander.pl